Tropická sprcha – nejlepší volba

Chcete změnu v podobě nové koupelny? Máte dost neustálého přelézání přes okraj vany, abyste si mohli dát chvilkový odpočinek pod proudem vody? Máme pro Vás řešení. Vyměňte sprchu, která stříká neustále všude kolem a klouže ze stojanu na zdi. Představíme Vám sprchu, kterou si budete chválit po celý život.
sprchová hadice
Tropická sprcha, nebo také tropický déšť, je náhrada vaší klasické sprchy. Tento způsob sprchování má velké výhody. Jako první věc je to, že nemusíte v ruce držet naprosto nic, a nezavazí Vám také nic na zdi, žádný stojan nebo něco podobného. Zkrátka se můžete otočit beztoho, aniž byste do něčeho vráželi. Na zdi jsou pouze malé nenápadné páky k regulaci vody, které Vám však vůbec nepřekáží díky velkému prostoru uvnitř. Plocha zajišťuje komfort, kde na Vás padají kapky po celé ploše těla. Kapky dopadající z větší výšky napomáhají k uvolnění svalů. Vymožeností je, že se dají nastavit jak větší tak menší kapky deště.
Existují různé druhy sprchy s tropickým deštěm, které se liší instalací:
1)      Stropní konstrukce
2)      Sprchové panely
3)      Míchačky
4)      Stojany
tropická sprcha
Nevýhody často bývají v prostoru, kdy sprcha potřebuje větší prostor než klasická. To vede však k většímu komfortu. Další mínus je těžší instalace, ale pokud budete mít dobrého řemeslníka, neměl by být problém, maximálně s tím, že si vezme větší obnos peněz. Je však logické, že když si koupíte vodovodní baterii, na kterou napojíte sprchu, určitě Vás nepřijde tak draze.
Výhodami jsou naopak velká rozptýlení vody, která na Vás dopadá. Exotická a estetický vzhled, který dodá vaší koupelně tu pravou vizáž. Mezi hlavní vlastnosti je samozřejmě počítaná jednoduchost přístupu do sprchy a ven z ní, což tropické déšť nabízí.
Rozhodně doporučuji si všechno pořádně promyslet, než se pustíte do nového vytváření koupelny. Mějte však na paměti, že komfort tropického deště jen tak nenahradíte.