Jak posílit erekci i bez Viagry


K posílení erekce vede mnoho cest, z těch známějších například zdravá výživa, dostatek spánku, vhodný sport a pohybová aktivita. Dále je vhodné zaměřit se na stres, protože jeho přičiněním setrvává v organismu příliš vysoká hladina kortizolu, a ta brání přirozené tvorbě mužského pohlavního hormonu testosteronu. Proti stresu také pomáhají vhodné bylinky, zejména Ashwagandha, Korejský ženšen či Maca peruánská, jsou to přírodní léčivky pro posílení mnoha tělesných funkcí, nejen sexuálních, a není to žádná Viagra cena bez receptu.

těhotná dívka

My bychom se ovšem tentokrát chtěli zaměřit na jiný vliv, co dokáže mužům zvedat testosteron, a pochopitelně i penis v kalhotách. Tělesné doteky.

Zaměřte se na místa, kde je nejvíce nervových vláken

V lidských rukou je ukryta ohromná síla, a nemáme zrovna na mysli fyzickou práci či posilování s činkami, jde o energii, léčivou energii, která umí posílit oslabený organismus a navodit stav maximální pohody nebo erotického (sexuálního) vzrušení.

partnerský pár

Chce to jen trochu cviku a klidnou mysl a soustředit se na to, že rukou předávám svému partnerovi to nejlepší, co ve mně je. Z dlaní bude proudit životodárná energie a bude působit po celém těle, ovšem nejvíce tam, kde se nachází mnoho citlivých nervových vláken.

Lidské (i zvířecí) tělo se od toho rostlinného liší právě nervovou soustavou, rostlina sice vnímá přítomnost živých tvorů na bázi energie, ale necítí přímo bolest či příjemné pocity tak, jako zvířata a lidé skrze nervová vlákna. Pro člověka je nervová soustava velkou výzvou, protože může přinést mnoho krásných prožitků, z nichž právě sex je ten nejúžasnější. Proto apelujeme na to, abyste se zaměřili na těle na místa s nejvíce nervovými vlákny a laskali je, abyste navodili partnerovi maximální rozkoš.

Možná budete překvapeni, ale nejvíce nervových vláken se nachází kromě genitálií v místě mnohdy opomíjeném – na chodidlech. Proto doporučujeme časté, v ideálním případě každodenní jemné masáže chodidel, které mohou být ideální milostnou předehrou pro oba partnery.