Proměna bytu zatímco se válíte na pláži?

Už máte dlouho v plánu přeměnu Vašeho bytu a stále jen dokola odkládáte termín? Proměňte svoje bydlení během doby, co se budete válet na dovolené.

bytová jednotka

Máte starší byt, nebo jste zdědily byt po babičce a už Vás nebaví se koukat na staré předpotopní tapety z dom minulých? Vrhněte se do toho po hlavě a začněte plánovat ještě dnes. Většina firem, která provádí předělání kompletního bytového jádra, bere zakázky hlavně na zimní období. V létě firmy využívají čas venku, kdy je dostatek tepla, naopak v zimě vevnitř. Nesmíte však dlouho otálet, protože rezervace se dělají i měsíce dopředu, takže vzhůru na to.
šumot moře

1) Vyhledejte důvěry hodnou firmu

Dnešní trh je přehlcený výběrem firem, které Vám udělá snad i to co Vám na očích vidí. Vybírejte však pečlivě a podle recenzí, kterou zanechávají minulý zákazníci, či oslovte přímo zákazníka, který služeb využil. Po vybrání správné firmy začněte s plány, jak bude Váš nový vysněný byt vypadat. Domluvte si schůzku a vyličte svojí představu, určitě se dohodnete a začnete plánovat daný termín rekonstrukce. Nejlepší a snad i největší výhodou je to, že firma dělá celou přestavbu v chodu bytu, to znamená, že můžete dále obývat třeba svojí ložnici, zatímco vedle budou vytvářet Vaše nové bydlení. Zkrátka celá přestavba jde mimo Vás, a vy máte dostatek času sami na sebe.

2) Rezervujte si nádhernou dovolenou

Jedna z hlavních výhod je to, že se nemusíte v bytě samotném vůbec nacházet, proto je čas začít plánovat Váš odlet za exotikou. Poté co budete vědět termín rekonstrukce, zajeďte do cestovky nebo otevřete internet a začněte hledat odpočinkovou dovolenou, kterou si zasloužíte. Firmy jsou velice rychlé a předělání jádra jsou schopné udělat od čtrnácti dnů do tří týdnů, tak na co čekat.

 

Už stačí vyřešit jedinou věc a to, předat klíče a nechat rozplynout svoje myšlenky v šumotu moře, zatímco se vytváří Vaše nové vysněné bydlení.