Zboží z Číny jako náhrada značkových produktů

Odolávali jsme dlouho, ale už se nám to 2x nedaří, v současnosti vládnou nákupy z Číny světu, vládnou i České republice. Pokud sami z Číny neobjednáváte, určitě znáte někoho, kdo ano nebo jste si nechali něco objednat od kamaráda. Myslíme si, že neexistuje člověka, okolo kterého by už nějaký čínský obchod neproběhl.
Karta, nákupy, online nákupy.
Co v těchto online obchodech objednáváme?
V podstatě už tam můžeme sehnat cokoliv.
·         hračky
·         oblečení
·         doplňky
·         elektroniku
·         potřeby do domácnosti
·         potřeby na vaření, aj.
Za prvé můžeme říct, že všechny tyto věci tam najdeme cca o 1/3 levnější, než například produkty v České republice. Jen si pohlídejte, zda se platí i dopravné a pokud ano, kolik, abyste nakonec nezaplatili více, nežli jste počítali.
Za druhé je ale nutné zamyslet se nad tím, zda je kvalita výrobků totožná s kvalitou výrobků, originálů z obchodů. A tady Vás ihned zklameme, kvalita není stejná, je mnohem horší. Jsou to napodobeniny a s tím musíte počítat. Pokud si v některém z čínských obchodů nějaké zboží objednáte, počítejte s tím, že Vám dorazí jen napodobenina, která může být velmi nekvalitní.
Online nákupy, nakupování, online.
Vy tedy možná zaplatíte mnohem méně, než kdybyste si zboží koupili u nás v obchodě, ale věc se Vám po krátkém používání rozbije a Vy ji stejně nebudete mít. Zboží často přichází úplně z jiného materiálu, než z jakého je originální produkt.
Také se velmi často stává, že prodejci z těchto obchodů k nabídce dají jinou fotku, než jaká je zkušenost. Vy vidíte něco, co se Vám líbí, ale pak Vám přijde něco, co se tomu ani trochu nepodobá.
Myslíme si, že je důležitější kvalita před kvantitou. Proto si raději kupte méně věcí, ale kvalitnějších. Je to stejné úplně u všeho. Všechny tyto čínské obchody Vás úplně lákají, abyste si tam toho nakoupili co nejvíce, protože je to všechno přeci tolik levné, Vy to pak nakoupíte, postupně se Vám vše rozbije, zničí, opotřebí. Nebo si koupíte jednu kvalitní věc tady u nás v České republice a ta Vám vydrží napořád.