Luxusní dorty pro vaše milované.

Máte narozeninovou oslavu a nevybrali jste si zatím žádný dort, který by byl pro vašeho blízkého ten pravý, který by se mu líbil? U nás jej najdete! Milujete dorty? A co takové, které jsou luxusní a navíc i dobře chutnají? Pokud jste na nějaký dosud nenarazili tak zavítejte k nám, a sami uvidíte! Jdeme s dobou a naše dorty i tak vypadají. Klademe si důraz na kvalitu surovin ze kterých naše dorty vyrábíme. Láska a citový vztah k pečení z našich zákusků a dortů dělají ten nezapomenutelný zážitek, kdy si do úst vložíte malý kousek a už se rozehrají vaše chuťové pohárky na sto procent. Ano je tomu opravdu tak.

dort

Každý kdo k nám zavítal tak se velmi rychle zase u nás zastavil pro další. Jakmile jednou ochutnáte nebudete chtít přestat. Máme svou vlastní kavárnu kde si také můžete v klidu posedět při ranní kávě nebo čaji a vychutnat si tak nevšední zážitek. Najdete nás také na Facebooku nebo i na Instagramu. Už jste někdy vyzkoušeli francouzské makronky? Jedny z nejlepších a ta jejich náplň, pokud milujete sladkosti stejně jako my tak musíte toto ochutnat. Barevně od sebe odlišné, protože nemáme jen ty klasické růžové, které můžete vidět v každém obchodě nebo v cukrárně. Nebo je snad libo klasika jako je větrník či snad věneček?

lízátka na dort

Ano u nás si opravdu vybere opravdu každý. Nebo snad sháníte pro někoho luxusní dort, který by udělal velký dojem? Tak se nám ozvěte a spolu už určitě něco vymyslíme, protože s námi se zavděčíte opravdu každému oslavenci. Nebo snad dokonce víte o někom kdo by potřeboval upéct nějaké speciální kousky na rozlučku se svobodou? Pokud ano tak ho nebo jí odkažte k nám, a ještě vám za to poděkují. Naše luxusní dorty hradec králové zachutnají i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi! Ano je to pravda! Nemusíte se navíc bát, že bychom vás nechali ve štychu pokud narychlo potřebujete něco vymyslet. Jsme tu pro naše zákazníky a snažíme se jim ve všem vyhovět. Těšíme se již dnes na vaše objednávky. I malá sladkost udělá radost i tomu největšímu mračounovi!