Huawei P30 lite

Huawei P30 lite se oproti předchůdci posunul zase o kus dále kupředu, takže na trhu skutečně uspěl. Za pomocí moderních krytů se vůbec nemusíte bát poškození.

Huawei P30 lite

Představení a balení

Už dlouho Huawei vždy představí svou vlajkovou loď a od ní odvodí mobily nižší úrovně a označením Lite. Proč tomu tak vlastně je? Odpověď je jasná, protože se jedná o menší verzi vlajkové lodi, jenž má rozhodně co nabídnout, a hlavně je mnohem více cenově dostupnější, a proto se stává variantou pro celou řadu lidí. Když se vrhneme na samotné rozbalení krabičky, tak si můžeme všimnout kabele a slušné nabíječky, ovšem bohužel rozpočet nezůstal na pouzdro, což je škoda, protože mobilní telefony jsou křehké a snadno se můžou rozbít.

mobil huawei

Není proto vhodné se spoléhat na náhodu, takže co nejdříve zakupte kryt Huawei P30 Lite, aby bylo zařízení neustále v bezpečí. Kromě toho se také můžete těšit na elegantní vzhled, který sériová zařízení rozhodně nemají. Výběr je obrovský, takže záleží už jenom na Vašem vkusu, přičemž ceny jsou velmi nízké. V krabičce jsou také pecková sluchátka, které jsou jen základní, takže nečekejte zázraky.

Parametry

Při prvním uchopení zařízení okamžitě poznáte, že je opravdu lehké, což je pro mnoho lidí důležité. Veškeré ovládací prvky jsou pěkné přístupné, takže s jejich umístěním rozhodně není žádný problém. Celkově se design povedl, k čemu napomáhají i tři zadní fotoaparáty, které plní funkci designu i praktičnosti. Displej je opravdu dostatečně velký, takže splňuje i dnešní nároky. Nemá sice nejšpičkovější technologii, ale dosahuje slušných parametrů, takže nabídne skvělé barvy a rozlišení.

průhledný obal

Na přední straně zabírá opravdu drtivou většinu místa, takže model se může pyšnit tenkými rámečky. Přeci jen to není plnohodnotná vlajková loď, ale i přes to má poměrně slušný výkon, takže jej naskočí ani náročnější moderní hry a náročné procesy. Pokud mobil používat poměrně hodně, tak Vám vydrží celý den bez problémů, přičemž se nabíjí rychle. Jestliže rádi fotíte, tak nebudete vůbec zklamání, ale pro profesionály není kvalita fotek za různých podmínek dostatečná.