Úvěry s ručením nemovitostí pro podnikatele

Registry se v posledních letech řeší čím dál častěji. Je to zřejmě proto, že existuje mnoho dlužníků, mnoho o tom zatím nemá ještě ani tušení, že jsou dlužníky a jsou zapsáni záporným záznamem v registru dlužníků a mnoho z lidí o tom ví, ale bohužel s tím nemohou nic udělat alespoň minimálně po dobu, kdy tam budou zapsáni a to je většinou několik let.

lidé v kanceláři

V bance Vám půjčku s negativním záznamem v registrech samozřejmě neposkytnou, to je jistě každému hned jasné a právě v takovém případě hledáme jiné možnosti. Existují nebankovní společnosti, které poskytují půjčky a úvěry i klientům se záznamy. Proč to dělají? Jsou to lichváři? Ne, toho se opravdu obávat nemusíte. O nic takového se nejedná. Nebankovní společnosti jen mají mírnější pravidla. Nemají tisíce poboček po světě, většinou operují pouze pomocí internetu, tedy vše vyřizují online. Díky tomu dokážou konkurovat bankám například s nízkou úrokovou sazbou.

Není důvod se ničeho podobného obávat. Nebankovní společnosti mají tolerantnější pravidla. Proč tomu tak je? Protože veškerá rizika berou na sebe. Každý klient však musí dokázat splácet. A každý poskytovatel úvěru si to musí ověřit, to je dáno zákonem, většinou však postačí výpis z bankovního účtu za několik posledních měsíců. Nebankovní společnosti také vědí, že v mnohých případech se jedná o starší zápisy nebo ty, které byly provedeny takzvaně nechtě nebo omylem. Například, že jste zapomněli zaplatit splátku půjčky nebo paušál na telefon a už jste se ocitli v registru, tedy seznamu dlužníků. To se dá tolerovat, a proto nebankovní společnosti mohou vyhovět žádosti o půjčku nebo o dlouhodobý úvěr jakým je například hypotéka.

monitory

Ale zpátky k podnikatelským úvěrům. U hypotéky bez registru hypotekybezregistru.cz budete samozřejmě ručit nemovitostí. Získat můžete až 70% z odhadu. Vyřízení je velice rychlé, stačí dodat veškeré nutné podklady a může být vše vyřízené do 24 hodin. Za 24 hodin také můžete mít peníze na účtu. V rámci podnikatelského úvěru se samozřejmě peníze používají v podnikání.