Nezapomenutelné zážitky

Často se vám stává, že sníte o tom, jak si ležíte na pláži na lehátku s koktejlem ve sklenici a užíváte si příjemného sluníčka? Když potřebujete, svlažíte se v moři a abyste nemuseli jen polehávat u vody, můžete s sebou mít vybavení na potápění nebo jen šnorchl a brýle, abyste nahlédli do podmořského světa, který umí připravit opravdové divy. Někdo se jezdí potápět do oceánu, někdo plave s delfíny, ale dostupná zóna pro člověka s běžnou prací je pod hladinou obyčejného moře, kde si můžete užívat pozorování celých hejn rybek, nejrůznějších mušlí, květin, a někdy dokáží být zábavné i mořské okurky.

ostrov

Projeďte si chorvatsko autobusem, protože tato destinace nabízí mnohem více, než si vůbec dovedeme představit. Mnoho lidí má averzi k Chorvatsku jen proto, že tam údajně najíždí na tisíce Čechů každou sezonu. Možná si jen stačí vybrat správnou lokalitu, nejet do té nejoblíbenější našimi krajany. Co zkusit nějaký z ostrovů nebo se vydat o trochu jižněji, kde na vás čeká perfektní dobrodružství, ať už jedete s celou rodinkou nebo jen ve dvou?

Večery jako nikdy dříve

Můžete si naplánovat romantické večeře v restauracích přímo u moře, ochutnat ryby, kalamáry nebo mušle, protože tady budete přímo u zdroje. Žádné mražené potraviny, jako je tomu ve vnitrozemí, dočkáte se naprosto čerstvých surovin, což se podepíše samozřejmě i na chuti.

Kouzlo jihu

Máte ovšem strach ze zmíněné cesty autobusem? Děsí vás, zdali to nebude drahé a jak to bude s pohodlím? Vše rádi zodpovíme. Zaměřujeme se na letovisko jižní Dalmácie, takže si stačí vybrat a můžete vyrazit. Jedná se o moderní autobusy, ve kterých je pohodlí, najdete v nich nejen WC, ale také polohovatelná sedadla, LCD monitory, kde lze promítat filmy, nabízíme WiFi připojení a k tomu také dobíjecí zásuvky USB. Na palubě vám nabídneme teplé i studené občerstvení, abyste měli opravdu vše, co je zapotřebí. S námi cesta uteče, a dříve než se nadějete, budete vybalovat v hotelu své kufry a budete se těšit k moři.

zájezdné autobus

Objednejte si místa na léto klidně s předstihem, těšit se můžete nejen na lepší ceny, ale samozřejmě bude více dostupných termínů, časů a také volba míst.