Vyrazte na dovolenou v sedle svého kola

Udělejte si radost a konečně si také jednou odpočiňte. Třeba tak, že si uděláte volný den či víkend anebo rovnou dovolenou a vyrazíte relaxovat někam do přírody. Není nad to, nadýchat se čerstvého vzduchu, projet se na kole svěží zelení luk a hájů a pobýt v lůně matky přírody. To dodá novou šťávu snad úplně každému. Ne nadarmo zelená barva uklidňuje a pohyb na kole vyplavuje do krve hormony štěstí.
stín cyklisty.jpg
S nosičem na kola na kouli převezete bicykl kamkoli
A pokud náhodou v blízkosti svého bydliště žádné podobné vhodné místo nemáte, tak vyberte jakékoli jiné, které vás zaujme, klidně sto kilometrů od vašeho domova, dojeďte tam automobilem a svůj bicykl vezměte s sebou. Je to přeci jen snadné. Tím spíše, pokud máte na svém automobilu namontovaný praktický nosič na kola na kouli.
žena na kole.jpg
Dobrodružství na čerstvém vzduchu pro vás i celou rodinu
S nosičem na kola na kouli totiž pohodlně přepravíte své kolo kamkoli jen chcete, ať už na krátkou anebo na dlouhou vzdálenost, na tom už vcelku nezáleží. Důležité ovšem je, že kdykoli potřebujete, můžete vzít svůj bicykl s sebou a mít jej po ruce. A pokud si vyberete takový, na který hravě umístíte několik kol najednou, tak můžete vzít na dovolenou na kolech klidně celou svoji rodinu. Vždyť na kole se snadno dostanete i na místa, kam byste automobilem nikdy nedojeli.

Můžete s ním křižovat jak silnice, tak přírodní stezky, a pokud máte dost sil a odvahy, zdaleka se nemusíte omezovat pouze na cyklistické stezky. Bicykl je poměrně rychlý a pohodlný dopravní prostředek, který nijak neznečišťuje vzduch, a ještě ke všemu uveze i malý náklad. To může být třeba spací pytel, stan a vaše výbava na několik dní, pokud si chcete užít skutečné dobrodružství. Neváhejte se proto vyšvihnout do sedla svého dvoukolého železného oře a zamiřte s ním, kam jen vás to potáhne, cestou a třeba i necestou.