Footjob bude bavit vás i masérku

Nechte se hýčkat dívčími chodidly

Jsou krásná – ženské tělo je jeden z divů světa, to si musíme přiznat. Každý rok sledují miliony diváků na celém světě překrásné křivky spoře oděných dívek v plavkách na soutěžích Miss a obdivují vyklenutí boků, ňader, hýždí, stehen a samozřejmě i obličeje, jeho proporcí a jednotlivých částí. Ženská chodidla jsou však rovněž zajímavá a každý umělec, který dovede posoudit krásu a harmonii přechodových linií prstů, nártu, hluboké klenby, paty a kotníku nachází zalíbení i zde. Krásné ženské nohy jsou neustále inspirací výtvarníků a fotografů a nejsou prezentovány jen jako fetišistická úchylka.

krásné ženské nohy

Jsou růžová – růžová je barva lásky a nevídáme ji na ženských smyslných rtech náhodou. Přitahuje nás jako magnet a stejně tak nás přitahuje i růžová barva ženské vagíny i chodidel. Spolu se smyslnými tvary je také jedním z důvodů, proč se právě k těmto částem ženského těla chceme přiblížit a dotýkat se jich nebo je líbat.

hezká dívka

Jsou heboučká – kůže na chodidlech, pokud se oni pravidelně staráme, je velmi jemná a hebká a u techniky footjob je to rozhodující faktor k úspěchu. Takové doteky připomínají samet a mohou každého z nás vynést na samotný vrchol blaženosti. Footjob nemá nic společného s něčím hanlivým, je to běžná erotická praktika, kterou si lidé dopřávali již před staletími.

Dopřejte masérce reflexní terapii

Potěšení z techniky footjob může mít i masérka, pro ni jsou doteky na ploskách nohou nejen příjemné, ale mohou být i terapeutickým úkonem. Na chodidlech se nachází velmi mnoho citlivých receptorů, ostatně pokud jste lechtiví, tak si to dobře uvědomujete. A každý receptor souvisí s některými orgány a částmi těla, takže jejich stimulací (a může jít o pouhé hlazení) dochází k harmonizačnímu procesu, předávání energie, léčení a podpoře regenerace organismu. A jestliže to bude bavit masérku, tím lépe dokáže předat své štěstí a radost i vám.