Vyzkoušejte sílu přírody v podobě afrodiziak

Více než 80 procent lidí dbá na svůj jídelníček a alespoň sleduje složení potravin a preferuje kvalitní zdroje. Tento trend se nevyhýbá ani oblasti sexuality. Uvolnění sexuální energie je pro člověka přirozené a lidé neustále hledají způsoby, které jim zajistí dokonalou rozkoš, požitek, orgasmický zážitek na vyšší úrovni. Již ve starověku lidé věnovali sexu mimořádnou pozornost a my dnes můžeme odtud čerpat jisté znalosti přírodních afrodiziak.
dvojice u zábrdlí

Kakao a čokoláda

Kakaové boby jsou jednou z nejrozšířenějších pochutin na celé planetě. Pro svou mimořádnou chuť a vlastnosti jim věnujeme značnou pozornost, přičemž počet pravidelných konzumentů čokolády a kakaa v Česku přesahuje 95 procent. Na lidský organismus působí blahodárně především flavonoid fenylethylamin, který vyvolává pocity blaženosti a podporuje touhu po milostných hrátkách.
posezení u řeky

Celer

Mnozí lidé jeho chuť příliš nemilují, zvláště, je li upravován pouze jako smažená příloha např. k bramborům. Celer však můžeme v ideálním případě využít v luštěninových polévkách a v kombinaci např. s červenou čočkou je vynikajícím pokrmem a zároveň zvyšuje sexuální touhu poměrně značně. Pravidelná konzumace celeru přispívá k obnově mužské i ženské přirozené hormonální hladiny a podporuje vášeň a proudění sexuální energie.
kytka v ústech

Maca peruánská

Horská oblast peruánských And je zdrojem poznatků, které pramení z využívání vzácných druhů odolných bylin, přežívajících v drsných vysokohorských podmínkách. Většina z nich je doslova nabita živinami a mimořádnými vlastnostmi vyniká i Maca peruánská. Peruánci ji již po staletí přidávají do ovocných koktejlů a obilných celozrnných kaší, aby povzbudila libido – sexuální touhu a plodnost. Je prokazatelné, že zvyšuje i objem spermatu a množství živých pohyblivých spermií. Tato rostlina má však komplexní účinky na harmonizaci organismu, pomáhá mimo jiné zmírnit a odstranit deprese a problémy se spánkem.