Elektrikář Čáslav

Bydlíte v okolí Čáslavi a Kutné Hory, máte stále nějaké problémy s elektřinou? Jednou je to vyhořelá zásuvka a podruhé vám prasklá žárovka vyhodí pojistky? Musíte stále přemýšlet, kdy se něco stane a jak to dopadne? Máme pro vás jednoduché řešení nechte si celou elektřinu v domě nebo bytovém domě zkontrolovat. S elektřinou není radno si zahrávat. Sám se do oprav nepouštějte mohl byste napáchat víc škody než užitku. Nechte to raději na odborníkovi. Elektroinstalace Čáslav vám ráda pomůže.

electrician-3771318_1280

Mají zkušené pracovníky., kteří mají speciální vzdělání v oboru elektro. Mají potřebné certifikáty a dlouholetou zkušenost. Fungují již od roku devatenácet devadesát. Naší pracovníci zajistí elektroinstalace Čáslav od A po Z. Jejich náplň práce je velmi rozsáhlá. Stručně vyzkoušíme shrnout její obsah.

  • Zajistíme kompletní elektroinstalaci. Ať už se to bude týkat nového bydlení nebo se bude jednat o rekonstrukci domu, bytu, firmy. Zajistíme rekonstrukci instalace ve všech typech budov. To stejné platí pro opravy a údržbu. Pravidelné kontroly a veškerou potřebnou dokumentaci k servisu.

electrician-1696757_1280

  • Zajistíme instalaci zvonků a domácích telefonů. Venkovní i vnitřní osvětlení domů i bytů. Nouzové osvětlení do firem a panelových domu. Zapojení veškerých osvětlovacích soustav. Rozvody televizních antén, počítačové sítě nebo domácího telefonu.

  • Stejně tak zajišťujeme montáže světelných reklam, osvětlení výloh obchodů.

  • Zajistíme zapojení nových elektrospotřebičů, revizi přístrojů a ručního nářadí.

  • Máme schopné poradenství a konzultace, které vám se vším pomůže a společně vyřeší váš problém.

Nenechávejte elektrické zařízení a celkovou elektřinu v bytě či domě jen tak. Při špatném provedení může poškodit váš majetek nebo dokonce vaše zdraví. Neváhejte se obrátit na odborníky. Rádi problém zkonzultujeme a najdeme nejlepší řešení.