Zoot

Nakupování v kamenných obchodech nebo online? Oboje má své pro a proti. Sice si online nemůžete kousky vyzkoušet, ale zato u toho máte větší pohodlí. No řekněte sami, kde si při nakupování můžete dát horký šálek kávy?

Oba tyto problémy řeší zoot a jejich výdejna radosti na kterých si můžete kousky vyzkoušet a rozhodnout se, jestli se vám líbí či jestli vám sedí. A pokud se vám na ony výdejny nechce cestovat, vždy můžete zásilku vrátit.
svršky na ramínkách

Je to akciová společnost. Hlavní sídlo mají v Praze a po celé České republice mají 18 výdejen radosti. Konkrétně osm v Praze (Anděl, Hlavní nádraží, Budějovická, Flora, Dejvická, Karlín, Vysočanská a Outlet Nové Butovice) dvě v Brně (Nové sady a Solniční) a potom po jedné v Plzni, Hradci Králové, Ostravě, Pardubicích, Říčanech, Zlíně, Českých Budějovicích a ve Zlíně.

Jaký sortiment na této stránce naleznete? Hlavně oblečení samozřejmě, a to pro ženy i muže a několik bytových doplňků.

Nejčastější značky, které zde najdete jsou Desigual, Vagabond, Vero Moda nebo Gant. Interneový obchod tyto značky přeprodává, a tak se můžou dostat až k vám domů. Všechny tyto značky jsou luxusnější a podle toho se také odvíjí ceny. Mimo jiné zde také naleznete originální zoot výrobky, nejčastěji trika s popisky. Ale nebojte obchod často vymýšlí pro své zákazníky nejrůznější akce a slevy a také se dá krásně nakupovat v sekci Výprodej, pokud máte hluboko do kapsy.
vzorované kravaty

Poštovné bohužel není zadarmo, ale můžete si svou zásilku nechat poslat na výdejnu radosti anebo na zásilkovnu.

Společnost vznikla v roce 2007 a to pod jménem Ichtys Delta a.s. o dva roky později se firma přejmenovala nejprve na Brands4friends a poté na stávající jméno zoot. Podnikat začali plně až v roce 2010 a momentálně plánují rozšířit svou prodejnu do Rumunska.

A tak se nebojte a udělejte sobě nebo svým přátelům radost.