Víte, jak se máte starat o svou pleť? Kosmetička vám poradí a pomůže.

Všechny dámy to jistě moc dobře znají. Pleť už není, co bývala, objevují se pupínky, vyrážky nebo první vrásky. Obchody nabízejí pomoc ve formě všemožných vodiček, olejíčků, masek, peelingů a krémů. Nastává otázka jak si vybrat to co potřebujete. Ono to zkoušení totiž často moc dobře nevyjde, protože když nevíte co vaše pokožka – a zvláště ta jemná pokožka na obličeji potřebuje, můžete se pořádně seknout a nadělat více škody než užitku. A právě jen kosmetička vám může pomoci, poradit a doporučit vhodnou kosmetiku přesně pro vás. Aby vaše pleť byla svěží, odpočatá, jemná a plná života.

kosmetické štětce

Nemusíte chodit ke kosmetičce pravidelně. Ono co si budeme, levná záležitost to zrovna není, ale rozhodně se vyplatí zajít tam alespoň párkrát a nechat si poradit, jak se o svou pleť máte starat a jaké výrobky a jakou kosmetiku vaše pleť potřebuje. Existuje totiž nepřeberné množství nejrůznějších kosmetických přípravků, ale když nevíte jak s nimi zacházet, jen těžko vám pomohou. Jistě, že nejlepší je návštěva kosmetického salonu jednou za měsíc, ale pokud se vám to moc nezamlouvá, není to povinnost. I vy sama si můžete udržovat pleť hezkou, když víte jak na to.
pleťový krém

Nadrbou stranu kosmetička vám nejen poradí, ale obličej také namasíruje – čímž se pokožka prokrví a nastartuje. Ale upraví vám také obočí nebo zlepší stav řas. Což doma může být podstatně složitější, protože doladit své obočí k dokonalosti doma dokáže jen málokdo. A dnes obzvlášť, když se nosí výrazné a silnější obočí. Když to neumí, můžete naopak skončit spíše jako směšný klaun – a to jistě nechcete. Práce kosmetiček je důležitá a není vůbec od věci si k ní čas od času zajít. Co se týče doby, kdy je nejlepší se ke kosmetičce dostavit, je určitě až po menstruaci. V období menstruace totiž pleť každé ženy vylučuje a není připravena přijímat péči a výživu, kterou jí kosmetická péče může dát.
upravená a namalovaná žena

Kosmetičku také pečlivě vybírejte. Osoba, které o vás pečuje, vám musí být vždy sympatická a musíte se v její přítomnosti cítit dobře, jinak se úplně neuvolníte a procedura tak nemusí být tolik úspěšná, jak by měla.