Drobná zavazadla pro muže

Zatímco žena se obvykle neobejde bez kabelky, ve které má všechny nutné, i méně nutné věci okamžitě po ruce, a hlavně stále u sebe, muži si obvykle vystačí s kapsami, jelikož toho tolik nepotřebují. Někdy však nastanou situace, kdy si i muž musí vzít více věcí, které potřebuje pohodlně uskladnit v zavazadle, které by bylo skvělou pánskou alternativou k dámské kabelce. Jaká to jsou?

turista v horách

Elegantní řešení

Elegantním řešením, které se hodí například k obleku, či formálnějšímu a důstojnějšímu oděvu, jsou pánské kožené brašny, nebo aktovky. Vyrábějí se v mnoha stylech, od těch retro, až po ty modernější a sofistikovanější, a pokud zvolíte brašnu z pravé kůže, pravděpodobně vám i dlouho vydrží. Obvykle jsou navrženy minimálně na rozměry A4, tudíž pojmou veškeré potřebné dokumenty tak, aniž by se uvnitř pomačkaly, nebo skrčily. Můžete si zvolit model vhodný jen tak do ruky, či s popruhem přes rameno, a to v závislosti na potřebě přenášení, a náročnosti cestování. Dále pak lze volit z těch, co mají pouze jednu hlavní kapsu, až po ty, co mají i mnoho menších kapsiček, na drobnější věci, jako například propisky, peněženku, a mnoho dalšího.

pánská kožená taška

Turistické a plážové řešení

Ano, řeč je o ledvinkách, které se právě vracejí do módy. Ačkoliv jsou jejich rozměry nedostačující k tomu, aby pojaly veškeré potřebné dokumenty, hodí se k outfitům bez kapes, či dokonce k plavkám na pláž. Schováte si do nich drobné, mobil, klíče, a doklady. Elegantnějším řešením jsou pak ledvinky kožené, nejlépe ručně vyráběné, které vám vydrží delší dobu.

Volnočasové a studentské řešení

Nyní se dostáváme k batohům, které sice nejsou elegantním doplňkem k obleku, ani praktickým letním plážovým zavazadlem, avšak v mnoha jiných ohledech praktické rozhodně jsou. Na zádech totiž nezavazí, a disponují dostatečným prostorem na učebnice, knihy, dokumenty, pracovní nástroje, nebo sportovní oděv.