V každém šperku je ukrytý nějaký příběh

Již od pradávna byl ručně dělaný šperk považován za velkou cennost a rodinné bohatství, které se dědilo z generace na generaci. V každém kousku materiálu se odrážela nejen zručnost a cit samotného výrobce šperku, ale také za každým kouskem se ukrýval nějaký příběh o jeho majiteli.

I v dnešní době je leckdy těžké odolat kouzlu ručně vyráběného šperku a nechat se unést jeho příběhem. Výběr materiálu, drahých kamenů i celkový design provedení o nás mnohé vypovídá a stává se tak naší neoddělitelnou součástí.

Individuálně vyrobený šperk na zakázku nám umožní do něj vtisknout náš příběh

Pokud je výrobce individuálně vyráběného šperku dostatečně empatický, dokáže přesně vycítit naše vnitřní já a všechnu naši podstatu poté odrazit do designu šperku samotného. Takový malý šperkařský zázrak poté plně vystihuje nejen náš osobitý vkus, ale za drobnými detaily ukrývá i část našeho nitra.

Takový šperk má poté opravdovou duši.

Hodinky jako šperk

Jednou z velmi empatických tvůrkyň krásných a osobitých šperků je designérka z Prahy, kterou neváhají kontaktovat Adelvomack zákazníci nejen z Prahy samotné, ale i ze širokého okolí. Její unikátní cit pro design šperku a detaily uchopující vnitřní hlubší sféru budoucího majitele šperku jí pomáhají vytvářet krásné a o něčem vypovídající unikáty.

Zásnubní a snubní prsteny jsou unikátním vyjádřením našich citů

Nejvyhledávanější kategorií při individuální výrobě šperků na zakázku jsou bezesporu zásnubní a snubní prsteny. Jedná se o kategorii šperků, při které odhalujeme a vyjadřujeme naše nejniternější pocity a dáváme do nich příběh naší lásky. V každém prstenu je ukryt individuální cit a jedinečný příběh.

Prsten s kameny

Individuálním šperkem samozřejmě nemusí být pouze prsteny, ale například náramky či náhrdelníky zahrnující nějakou historii, hodnotu nebo období. Výroba šperků a technické možnosti obrábění drahých kovů je velmi variabilní a fantazie téměř neomezená.

Každý šperk je kus našeho já.