Ptáte se, co nesmí chybět v pokojíku Vašeho zlatíčka

S vybavením pokojíčku nejen pro Vaši malou princeznu nemusíte čekat až bude chodit nebo mluvit. S tímto úkolem můžete začít klidně už před jejím narozením. Jen se musíte zaměřit na ty správné věci a uvidíte, že pokojík bude s Vaší malou princeznou postupně růst. Základní zařízení, jako je postel, skříně, police, stůl či židle jsou prakticky samozřejmostí, ale co hračky? Jaké budou ty nejlepší? Od malička je důležité rozvíjet u dětí fantazii, motoriku a probouzet v nich zájem o své okolí, proto je důležité se zaměřit na hračky, které budou hodně barevné, z kvalitních materiálů, budou Vaše děti zajímat a bavit a ještě k tomu je něčemu přiučí. Přesně takové hračky pro Vás máme my https://www.chytraliska.cz/co-nesmi-chybet-v-pokojicku-male-princezny/ a jsme si jistě, že si u nás vyberete.

kuchynka

I když se Vám to bude zdát trochu jako klišé nebo jako předpojatost k ženám, tak každopádně nejen malé holčičky, ale i malé chlapečky v první řadě vždy zajímá to, co dělá jejich maminka a chtějí ji napodobovat. A jelikož na mateřské dovolené se hlavně staráte o děti, o úklid a vaření, tak přesně tyto činnosti chtějí Vaše děti napodobovat také. A právě proto by v pokojíku Vašeho zlatíčka jistě neměla chybět krásná dřevěná kuchyňka vybavená vším potřebným k vaření. Samozřejmostí by měla být i nějaká ta panenka, o kterou se Vaše malá hospodyňka může starat a k té jistě ocení i malý dřevěný domeček, ve kterém může uklízet a přestavovat nábytek a starat se o svoje miminko.

domeček pro panenky

Malé hospodyňky často také potěší nejrůznější napodobeniny domácích spotřebičů, jako jsou vysavače, žehličky, pračky a další. Uvidíte, že se Vaše malá hospodyňka nejen zabaví, ale také něčemu přiučí. V naší široké nabídce najdete spoustu opravdu kvalitních dřevěných hraček pro různé věkové kategorie a to nejen pro holčičky, ale také pro kluky a to jak dovnitř tak i k hraní na zahradě. Proto neváhejte a využijte této skvělé nabídky.