Koupel, která prospěje Vaší pokožce

Mořská sůl sice vodu ve Vašem bazénu nerozbouří a nedodá mu vlny, mušle a písek, ale může mít stejné účinky na Vaši pokožku jako byste se vrátili ze známého letoviska z dovolené. Tento vysoce kvalitní materiál v dokonalé čistotě, který můžete použít ve Vašem domácím zahradním koupání či ve vířivce najdete u nás https://www.chlorito.cz/morska-sul a to hned od několika velmi zkušených a světově proslulých dodavatelů.

My Vám nabízíme tento materiál v potravinářské čistotě do Vašich koupacích zařízení dovezený až z Chorvatska, Itálie či Portugalska, kde prochází zpracováním a několika násobnou rekrystalizací, při které je zbaven všech přebytečných jodidů a fluoridů, které by mohli zabarvovat vodu ve Vašem koupání do hněda. Jde prostě o dokonale čistý materiál vhodný do každé salinizační jednotky, ale také k použití do koupacích zařízení, která salinizační jednotku nevlastní.

Vytvořte si i Vy ve Vašem koupacím zařízení vodu prospěšnou Vašemu zdraví a to díky nám a našim produktům. Přesně tak. I takto vytvořená voda má léčivé účinky, jako pravé moře. Měli by ji používat všichni, kteří mají nějaké kožní problémy, lupénku či ekzémy. Velmi pomůže ke zmírnění všech příznaků těchto kožních onemocnění a i lidé, kteří se běžně v bazénu nekoupají, protože třeba trpí přecitlivělostí na chlor, tak díky použití tohoto přípravku si také mohou užívat vodních radovánek.

Nezapomeňte však, že při používání salinizační jednotky nebo při vytvoření roztoku vysoké koncentrace se samovolně zvyšuje PH vody a je tedy nutné častěji kontrolovat kvalitu vody za pomocí testerů a dodávat do vody přípravek pro snížení hodnot PH, aby se Vám ve vodě nezačaly množit bakterie či řasy. Všechny tyto přípravky najdete v našem obchodě na jednom místě, ve vysoké kvalitě za skvělé ceny.