Ale kde a rychle půjčit peníze na vypořádání dědictví?

K rozhodnutí mít zděděný dům vás vedla osobní zkušenost současné doby, když jste byli během opatření k pandemii uzavřeni ve svém bytě, a najednou jste zjistili, že to není pro vaši rodinu to pravé, protože jste trpěli v omezených prostorech celá rodina, včetně vašich dětí. A hrozně jste záviděli těm lidem, co mají vlastní dům, kteří mohli během zákazů alespoň vyjít na svou zahradu. Proto padlo rodinné rozhodnutí, zděděný dům musí být váš.

 

náš nový dům

Navíc má skutečně velkou zahradu. Ale kde na to vzít dostatek finančních peněz, aby mohl být zbytek spoludědiců vyplacen? Samozřejmě, že jste už navštívili banku, ale bankovní ústav vám odmítl schválit půjčku finančních prostředků na rychlé vypořádání dědictví. Bankovní ústavy mohou mít k vašemu odmítnutí důvodů více. Například mohli úředníci zjistit, že podle záznamů v registrech jste měli opoždění v minulosti se splátkou, třeba na zdravotním nebo sociálním pojištění, nebo máte i záznam v uvedeném registru, že jste byl dlužníkem a dokonce, že vám také hrozilo exekuční řízení. Dalším důvodem může být i to, že se bance nezdála výše vašeho příjmu. Proto vám půjčení peněz neschválila. Jaký tedy bude váš další postup? Notář nebude dlouho čekat s vypořádáním dědictví.

 

konečně máme dům

Máte možnost požádat u nebankovní společnosti o nebankovní americkou hypotéku, která vám pomůže uskutečnit své sny a to, mít svůj vlastní dům a navíc s velkou zahradou. Také nikoho u této nebankovní společnosti nebude zajímat, na co konkrétně a tak rychle potřebujete peníze. Nebude, zde ani vadit, kromě možné tolerance v registrech, že máte nízké rodinné příjmy. Máte, ale několik zákonem daných povinností, kromě řádného splácení půjčených peněz musíte ručit nemovitostí, která nemusí být ani vaše, můžete si zařídit ručení třetí osobou, například někoho z rodiny. Tou nemovitostí to může být chata, pozemek, nebo byt. Ručení je to pro finanční ústav zárukou, že budete řádně svou hypotéku splácet. Až půjčku splatíte, tady můžete splácet i dlouhých třicet let, je samozřejmě toto ručení ukončené.

5/5 - (2 votes)